Dermatologia Estetyczna

Dermatologia Estetyczna

Celem dermatologii estetycznej jest poprawa i utrzymanie wyglądu i kondycji skóry poprzez dokładną analizę stanu zdrowia pacjenta, postawienie właściwej diagnozy i stworzenie strategii terapeutycznych.


W tym obszarze IBSA oferuje pełną gamę produktów opartych na koncepcji Hydrolift® Action. Hydrolift® Action to innowacyjne podejście mające na celu przeciwdziałanie fizjologicznej redukcji kwasu hialuronowego w skórze, przywracając tym samym nawilżenie, elastyczność i jędrność skóry. 


Takie podejście jest wyrazem synergistycznego działania wynikającego z zastosowania wyselekcjonowanych kwasów hialuronowych, wytwarzanych przy użyciu opatentowanej technologii, które, gdy stosowane w skojarzeniu, stwarzają optymalne warunki do zapobiegania i przeciwdziałania procesowi starzenia.


W ostatnich latach portfolio zostało wzbogacone o innowacyjny produkt zawierający stabilizowany termicznie ultraczysty kwas hialuronowy opracowany w opatentowanej przez IBSA technologii hybrydowej NAHYCO®.

IBSA: Cosmetic Dermatology

Uwaga: informacje zawarte na tej stronie internetowej oraz sekcje dotyczące określonych problemów zdrowotnych służą wyłącznie celom informacyjnym i mają na celu zachęcanie do relacji między lekarzem a pacjentem, a nie zastępowanie ich. Podane zalecenia mają charakter ogólny: określone leki i terapie muszą być przepisywane wyłącznie przez lekarzy.

PL-PROF-2021-Q1-2