Dermatologia Estetyczna

Dermatologia Estetyczna

Z  przyjemnością informujemy, że z dniem 1 stycznia 2021 rozpoczął funkcjonowanie Dział Dermatologii Estetycznej.

Decyzja ta była podyktowana chęcią firmy do nawiązania bezpośrednich relacji z lokalną społecznością medyczną, oferując nie tylko produkty, ale także innowacyjny serwis i partnerstwo w kreowaniu dynamicznie rozwijającego się rynku medycyny estetycznej w Polsce. PROFHILO®, Aliaxin® i VISCODERM® to renomowane dermo-estetyczne produkty IBSA, które są promowane bezpośrednio przez przedstawicieli IBSA Polska.

Kontakt: ibsaderma@ibsapoland.pl

IBSA Derma oferuje pełną gamę produktów opartych na koncepcji Hydrolift® Action.

Hydrolift® Action to innowacyjne podejście mające na celu przeciwdziałanie fizjologicznej redukcji kwasu hialuronowego w skórze, przywracając tym samym nawilżenie, elastyczność i koloryt skóry.

  • PROFHILO® Stabilizowany Hybrydowy Kompleks Kwasu Hialuronowego: wskazany do twarzy i ciała w celu przeciwdziałania wiotczeniu skóry poprzez przebudowę tkanek: 64 mg / 2 ml stabilizowany termicznie ultraczysty kwas hialuronowy (bez chemicznych środków sieciujących) opracowany w opatentowanej przez IBSA technologii hybrydowej NAHYCO®. Produkt stał się znany na całym świecie dzięki swojej unikalnej formule oraz 5-punktowej technice bioestetycznej (BAP)1-3.
  • Aliaxin® preparaty do iniekcji na bazie kwasu hialuronowego (HA): wskazanie do naturalnego modelowania i zwiększania objętości4. Wszystkie wypełniacze IBSA są produkowane przy użyciu usieciowanego kwasu hialuronowego pochodzenia niezwierzęcego z innowacyjną technologią zapewniającą naturalne i długotrwałe rezultaty. Aby osiągnąć najlepszą skuteczność kliniczną, poszczególne preparaty są specjalnie opracowywane i przeznaczone dla konkretnego wskazania (drobne zmarszczki, usta, nadanie kształtu, odbudowa, objętość) przy użyciu kombinacji kwasu hialuronowego o różnej masie cząsteczkowej, tworząc tym samym odrębne właściwości lepkosprężyste.
  • VISCODERM ® Ultraczysty kwas hialuronowy: trzy wyjątkowe linie produktów do różnych wskazań, ale mające ten sam cel, aby przywrócić fizjologiczne warunki zdrowej skóry: nawilżenie, jędrność i blask5.

Produkty PROFHILO® ALIAXIN® VISCODERM® są wyrobami medycznymi i przeznaczone są do profesjonalnego użytku.
1. Profhilo®, instrukcja używania
2. Stellavato A. et al. (2016) PLoS One 11(10) e:0163510
3. Stellavato A. et al. (2017) Cell Physiol Biochem 2017; 44:1078-1092
4. Aliaxin®, instrukcja używania
5. Viscoderm®, instrukcja używania

 

Uwaga: informacje zawarte na tej stronie internetowej oraz sekcje dotyczące określonych problemów zdrowotnych służą wyłącznie celom informacyjnym i mają na celu zachęcanie do relacji między lekarzem a pacjentem, a nie zastępowanie ich. Podane zalecenia mają charakter ogólny: określone leki i terapie muszą być przepisywane wyłącznie przez lekarzy.

PL-PROF-2021-Q1-2