Nasze filary

Jakość

Najlepsza postać rozwiązań terapeutycznych dla pacjentów

Jakość w IBSA opiera się na tym, co jest najlepsze dla pacjentów. Dlatego też,  IBSA przywiązuje wagę do najwyższych standardów produkcji, nie tracąc przy tym z pola widzenia nadrzędnego celu jakim jest dbanie o zdrowie ludzi i dążenie do dostarczania pacjentom i lekarzom innowacyjnych systemach o najwyższej skuteczności.

Produkty IBSA są inspirowane naturą, co oznacza że zostały zaprojektowane tak, aby jak najlepiej współdziałały z organizmem człowieka: fizjologiczne formulacje oparte na fizjologicznych modelach naśladujących w możliwie najwierniejszy sposób działanie narządów i układów w ciele człowieka.
Nieustanne dążenie IBSA do opracowywania najnowocześniejszych rozwiązań terapeutycznych możliwe jest dzięki kompleksowemu procesowi, w którym jakość i innowacja idzie w parze z postępem w zakresie dbania o zdrowie ludzi, aby umożliwić im ponownie cieszenie się pełnowartościowym życiem z wieloma perspektywami na przyszłość. Można zatem powiedzieć, że IBSA stara się zapewnić pacjentom najlepszą postać rozwiązań terapeutycznych przeznaczonych do powszechnego stosowania, które są wynikiem badań i które zostały zaprojektowane z myślą o poprawie przestrzegania zaleceń terapeutycznych.
Ten cykl generowania wartości zaczyna się i kończy na pacjentach i prowadzi do zapewnienia im praktycznych, dobrze przyswajalnych i łatwych w stosowaniu formulacji, odpowiadających na ich istotne i naturalne potrzeby i podnoszących jakość życia pacjentów.